17 березня 2016 року на базі Територіального центру соціального обслуговування виконкому Октябрської районної в м. Полтаві ради працював виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань.
Відповідно до Угоди між ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» та Другим полтавським місцевим центром з надання БВПД до роботи мобільної групи з правових питань залучено студента-правознавця навчального юридичного центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» «Правова СТУДіЯ».
Мобільною групою надано консультації мешканцям Октябрського району з питань, пов’язаних зі сплатою аліментів та узаконення права власності на нерухоме майно.
В подальшому виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань проводитиме прийом громадян кожного третього четверга місяця з 10:00 до 11:00 за адресою: м. Полтава, вул. Ю. Кондратюка, 7а.