05 грудня 2016 року з нагоди Міжнародного дня волонтерів з ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя пройшов Перший обласний форум волонтерів «Місія-волонтер».
Участь у форумі взяли: начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Свєшніков та керівник Центру допомоги учасникам АТО Валерій Довженко. Захід став початком співпраці між Бюро правової допомоги Другого полтавськогомісцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та волонтерами урайонних центрах області стосовно надання правової допомоги учасникам АТО.