{module drygiu_sta8} 15.09.2015 директором Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Антонець О.В. та адвокатом Качаном Р.Ю. було проведено робочу зустріч, під час якої було підписано Меморандум про взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги. Мета меморандуму: надання адвокатом Качаном Р.Ю. первинної правової допомоги по цивільному та адміністративному законодавству малозахищеним верствам населення.