назад

Директори обговорили результати роботи локальних груп

160222 01У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області 22 лютого пройшла нарада керівників та головних бухгалтерів Регіонального та місцевих центрів. 

Під час наради присутні обговорили результати роботи локальних груп, які проводили обстеження основних засобів та приміщень міських, районних та міськрайонних управлінь юстиції Сумської області. За результатами зустрічі на підставі актів обстеження складено проект пропозицій щодо передання основних засобів на баланс відповідним місцевим центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області.

 

Відповідно до доручення Першого заступника  Міністра юстиції України Наталії Севостьянової, основні та локальні робочі групи з фактичного обстеження основних засобів та приміщень до 25 лютого повинні провести фактичне обстеження згідно із затвердженим графіком, за результатами якого скласти акти. Ця робота в Сумській області вже завершена. Тепер, згідно цього ж документу, до 29 лютого Регіональний центр має надати Координаційному центру з надання правової допомоги узгоджені пропозиції щодо передання основних засобів та приміщень на баланс відповідним місцевим центрам.

160222 02

Нагадаємо, робота локальних груп у Сумській області стартувала 1 лютого. Були обстежені всі управління юстиції в регіоні, а протягом минулих двох тижнів директор Регіонального центру Олена Демченко особисто відвідала кожне місто, де буде відкрито бюро правової допомоги, зустрілася із місцевим керівництвом та провела робочі наради щодо організації діяльності бюро.

 Вже з 1 липня 2016 року в Україні розпочнуть роботу 428 бюро правової допомоги які забезпечуватимуть українців правовим захистом та надаватимуть доступ до онлайн послуг Міністерства юстиції України.