30 жовтня головний спеціаліст Білопільського бюро правової допомоги Альона Бовкун провела прийом громадян в дистанційному пункті доступу на базі Білопільського районного центру зайнятості.
За правовою допомогою звернулося 2 особи. Громадяни отримали кваліфіковану правову консультацію з питань цивільного та земельного законодавства. Під час дистанційного прийому громадян було проінформовано про можливість отримання допомоги безпосередньо в бюро. Традиційним стало розповсюдження брошур, буклетів, візитівок системи БПД.
Контактна інформація: м. Білопілля, вул. Соборна, 53, тел (05443)-10-87.