Ви знаєте свої права? Ви користуєтесь ними у повсякденному житті? Ви намагаєтесь змінити своє життя на краще? На ці та інші питання дискутували студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права з інтегратором Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Сікорською. Майбутні юристи активно змагалися у знаннях правової науки під час правознавчого турніру.
На базі Бердичівської центральної бібліотеки для дітей інтегратор Бердичівського місцевого центру Ольга Сікорська провела правоосвітню зустріч із учнями загальноосвітньої школи № 5 на тему: «Професія юрист – мій вибір». Під час заходу інтегратор розповіла школярам про переваги та недоілки професії юриста, основні риси юридичної професії.
![]() |
![]() |
Головний спеціаліст Попільнянського бюро правової допомоги Наталія Мельник провела зустріч із учнями 5 класу Попільнянської гімназії № 1 в ігровій формі та на мотив інтелектуально-розважального шоу «Хто зверху». Мета зустрічі – заохочування учнів до правопросвітництва шляхом змагання між хлопчиками та дівчатками з питань, хто найкраще знає свої права та обов’язки. Також розглядалися загальні питання правознавства.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Завдяки таким правороз’яснювальним заходам учні не лише отримали актуальну інформацію про їх права та обов’язки, а й можуть передати інформаційні матеріали своїм батькам та близьким, які також мають знати про центри з надання БВПД та бюро правової допомоги.
Бердичівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Чорновола, 9, тел.: (04143) 4-14-42.
Попільнянське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Попільня, вул. Горького. 6А, тел.:(04137) 2-51-04.