Свято Миколая – чарівне, особливо по-дитячому зворушливе і загадкове, а ще довгоочікуване. У кожній сім’ї діти з нетерпінням чекають замовлених Миколаю подарунків, щиро надіються, що не омине Святий своє увагою, добротою, щедрістю. Цього року “Миколаями” побули і фахівці системи БПД.
Особливо з нетерпінням своїх «миколайчиків» чекають діти із малозабезпечених та багатодітних сімей. Тож, аби подарувати таким дітям свято, допомогти їм повірити у добро та казку, придбавши подарунки (розмальовки, олівці, пазли, книжечки, блокноти і ручки) фахівці Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги долучилися до благодійної акції «Добрі помічники Святого Миколая» та привітали діток міста Золотоноша та Золотоніського району з прийдешніми Новорічними святами та Різдвом Христовим.