6 червня 2017 року фахівці Четвертого київського місцевого центру розповідали учням початкових класів про права дитини та шляхи їх захисту. Зустріч відбувалася на базі Київського міського Центру роботи з жінками, який систематично відвідують школярі міста Києва, які перебувають у літніх пришкільних таборах.
Під час заходу дітей ознайомлювали з переліком та змістом основних їх прав, з правовими поняттями: «права дитини», «Конституція», «закони»; навчали алгоритму протидії порушенню прав дитини; розвивали їх увагу та старанність під час виконання практичних правових завдань; підвищували почуття поваги до своєї родини, друзів та інших людей.
Серед іншого з учнями також розігрували правові вправи «Чарівна скринька» та «Пошта казкових героїв», розповідали про права людини через правові документи, працювали над творчим завданням «Я маю право!».
Поряд з цим, дітям за допомогою образотворчих методів було роз’яснено суть універсальності, індивідуальності та невідчужуваності природніх прав людини.
Фахівці Центру не оминули своєю увагою про діяльність органів та установ, які оперативно реагують на порушення людини: правоохоронних органів, центрів безоплатної вторинної правової допомоги, правозахисних громадських організацій, освітніх закладів.