Аби полегшити доступ громадян до безоплатної правової допомоги, налагодити співпрацю з територіальними громадами та здійснити прийом громадян з питань правового характеру у віддалених населених пунктах, 29 серпня директор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Петро Пелешок та головний спеціаліст відділу правової інформації та консультації Ольга Саскіна здійснили виїзний прийом громадян в с. Гульськ, Новоград-Волинського району.
![]() |
Під час виїзного прийому у приміщенні сільської ради до фахівців місцевого центру звернулося троє містян, аби роз’яснити для себе аспекти спадкового законодавства.
“Люди у віддалених населених пунктах гостро потребують кваліфікованої юридичної консультації. Ми хочемо, щоб наші клієнти відчували, що ми завжди поруч, за потреби, та комфортно вирішували свої юридичні питання”, – констатував директор Новоград-Волинського місцевого центру Петро Пелешок.