01 червня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, на території парку «Партизанської слави», пройшов розважально-просвітницький захід для дітей за участі співробітників Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Під час заходу діти проходили різноманітні квести, серед з яких була перевірка знань своїх прав та обов’язків у ігровій формі, на території майданчику: «Правовий простір», де працівники Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводили конкурси на знання прав дітей, а також розповідали про ті права та обов’язки, які діти не знають. По завершенню заходу дітям було презентовано інформаційні буклети, орієнтовані на дитячу аудиторію.