Сьогодні, 19 травня, за участі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області Олександра Позняка, Першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Круця Андрія та директора Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксани Сірик, в рамках проведення флешмобу щодо оголошеного конкурсу на посади керівників бюро правової допомоги. До заходу були залучені студенти Білоцерківського національного аграрного університету. #newGeneration4Ukraine #БВПД #БЮРО
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg//images/190502.jpg)
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg//images/190503.jpg)