15 березня 2019 року, начальник відділу Горішньоплавнівське бюро правової допомоги Сергій Тараненко та головний спеціаліст Максим Богодист провели правовий урок для учнів 5-х класів ЗОШ № 4 міста Горішні Плавні.
Під час уроку працівники бюро розповіли дітям про права дитини, в яких міжнародних на національних нормативно правових документах вони закріплені. Також дітей ознайомили з поняттям булінгу, його видами та проявами, наголошено на прийнятті закону № 2647 від 18.12.2018 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню) яким законодавчо визначено поняття “Булінгу”, передбачена відповідальність у вигляді штрафу, громадських робіт. Окремо розглянули тему “Юридична відповідальність неповнолітніх”, де дітей ознайомили з особливостями цивільної, адміністративної, кримінальної відповідальності неповнолітніх.
Правовий урок супроводжувався відповідним відеоматеріалом та презентацією. Після теоретичної частини для закріплення матеріалу була проведена правова вікторина.
Горішньоплавнівське бюро правової допомоги розміщене за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Героїв Дніпра, 40, тел. (05348) 6-15-10.
Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.