У Всеукраїнський тиждень права учні 10-х та 11 класів Школи І-ІІІ ступенів №1 міста Києва зустрілися та обговорили зі співробітниками та партнерами Першого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги цікаві та водночас серйозні правові питання, пов’язані з правами та обов’язками неповнолітніх та їх захистом.
Це і особливості нового законодавства України щодо протидії насильству, і історія голосування Загальної декларації прав людини в ООН у 1948 році, і цінності сучасного світу. Виступ для дітей підготували та провели директор Центру Леся Бурчак та адвокат тренер-модератор з обміну досідом адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу Ігор Свєтлічний разом з партнером Центру експертом Костянтином Пантелеєм.
Школярі отримали буклети з правових питань від Першого Київського місцевого центру, дізналися, що до системи БПД за допомогою та захистом можуть звертатися як дорослі, так діти будь-якого віку.
Дякуємо учням Першої школи за увагу та цікавість!