16 травня 2018 року фахівці Канівського бюро правової допомоги відвідали Центр соціальної активності для літніх людей (далі – центр), який знаходиться у селі Степанці Канівського району.
Під час заходу для трудового колективу та клієнтів центру проведено лекцію на тему: «Система безоплатної правової допомоги в Україні». Учасників поінформовано про механізм надання безоплатної правової допомоги, суб’єктів права на таку допомогу, можливість захисту прав та законних інтересів у суді, а також, забезпечення доступу до послуг адвоката за кошти державного бюджету.
Поряд з цим, присутніх ознайомлено із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою безоплатної правової допомоги. Наголошено, що основним його завданням є підвищення рівня правової свідомості та спроможності громадян у сфері захисту та реалізації своїх прав.
Наприкінці заходу розповсюджено буклети проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та інші друковані матеріали з інформацією про порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги та послуги, які надає Канівське бюро правової допомоги.