9 листопада 2015 року відповідно до затвердженого графіку виїздів, директор Ковельського місцевого центру Василь Ковальчук, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги центру Марина Бохін та голова ВОГО “Центр правової допомоги ” Олена Матвійчук відвідали смт. Турійськ, смт. Луків та с. Дольськ Турійського району. Представники місцевого центру спільно з Оленою Матвійчук провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, з внутрішньо переміщеними особами, та розповсюдили інформаційні матеріали в органах місцевого самоврядування.