24 лютого 2016 року в рамках проведення інформаційних заходів Кременчуцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено “вуличне інформування” мешканців правобережжя м.Кременчука.
Працівники центру інформували громадян про місцезнаходження центру, правові послуги які надаються Кременчуцьким місцевим центром з надання БВПД, та роз”яснювали пересічним громадянам хто має право їх отримати, надавали інформаційні буклети та листівки.
Також в ході проведення заходу інформацію про забезпечення доступу до правової допомоги було розміщено на зупинках громадського транспорту, інформаційних дошках будинків.