назад
23.06.18

Інформування студентської молоді про можливості системи безоплатної правової допомоги

IMG 7789f2b087fa15e338427ad9671a13b4 VСтуденти і викладачі Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки дізналися про можливості правового захисту за допомогою системи безоплатної правової допомоги.

 

Перш за все головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Міщенко ознайомив аудиторію зі змінами до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», зазначивши, що всі особи до 18 років мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Це означає, що кожна дитина, у разі потреби, може скористатися послугами адвоката чи юриста за рахунок держави.

Крім цього присутні дізналися про роботу київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та про їх повноваження.

На сам кінець фахівці Центру та представники коледжу обговорили умови подальшої співпраці щодо реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», визначивши основні теми, які були б корисними для студентів та викладачів. Серед актуальних тем – відповідальність неповнолітніх осіб, трудові спори та запобігання домашньому насильству.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
  kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
  kyiv2.kyiv@legalaid.kiev.ua

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
  kyiv3.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
  kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).