03 березня напередодні весняних свят працівники Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели “вуличне інформування” мешканців міста Кременчука.
Працівники центру спілкувались з перехожими, розповідали їм про діяльність центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснювали громадянам як отримати правову допомогу, хто має право на безоплатну правову допомогу та які документи для цього потрібні, а також роздавали буклети з потрібною інформацією.
Громадяни висловлювали слова вдячності співробітникам Центру за проведену роботу з розповсюдження інформації про можливість захисту їх прав, скориставшись послугами системи безоплатної правової допомоги, які держава надає безкоштовно.