06 квітня 2016 року Начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Тетяна Ражик прочитала лекцію на тему «Що таке безоплатна первинна та вторинна правова допомога та як її отримати» у Відділенні соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління праці та соціального захисту населення виконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради.
Під час лекції присутні отримали інформацію про безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, категорії осіб, які мають право на її отримання відповідно до норм законодавства, ознайомились з роботою місцевого центру з надання БВПД.
По закінченню лекції Тетяна Ражик відповіла на запитання присутніх. Зацікавлені особи отримали інформаційні матеріали із зазначеної тематики.