Згуртуватись та проявити свою креативність, аби виконати завдання – відзняти своє коротке відео на тему булінгу – мають учні 7-9 класів в рамках проекту «Булінг STOPS Тут».
Інтерактивну бесіду про ознаки, види та способи протидії булінгу у шкільному середовищі провели учням школи №30 м. Львова фахівці Львівського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
Вони закликали школярів не бути байдужими та проявляти повагу один до одного.
Детальну інформацію з питань отримання правової допомоги дізнавайтесь у Львівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
м. Львів, вул. Винниченка, 30; тел.(032) 255-65-71.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).