Одним із ключових аспектів роботи працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області є підготовка презентаційних матеріалів, якими послуговуються фахівці під час своїх виступів на різноманітних заходах.
Зважаючи на необхідність підвищувати рівень знань співробітників, 21 березня у Регіональному центрі з надання БВПД у Сумській області заступником начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Володимиром Пачемою проведено навчання «Створення презентації».
Фахівець розповів основні правила створення презентації у програмі Point, роз’яснив, як розміщувати різноманітні таблиці, діаграми, фігури; яким чином друкувати текст та які варіанти його кольорового оформлення можна використовувати. Володимир Пачема наголосив, що програма дозволяє використовувати безліч варіацій оформлення матеріалу і на практиці навів приклади найбільш вдалих презентацій.
Працівники Центру цікавилися нюансами роботи в програмі Point та консультувалися щодо питань, які найчастіше виникали у них під час роботи над презентаційними матеріалами.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до
місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
Конотопський місцевий центр –
41615, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43, тел. (05447) 6-23-47
Охтирський місцевий центр –
42700, м. Охтирка, вул. Перемоги, 13. тел. (05446) 4-22-23
Сумський місцевий центр –
40000, м. Суми, вул. Покровська 9/1. тел. (0542) 66-51-08; 066-771-32-61; 098-380-69-38.
Шосткинський місцевий центр –
41100, м. Шостка, вул. Горького, 4. тел. (05449) 7-30-94
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.