З метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги інвалідів, осіб похилого віку та людей з особливими потребами працівниками Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артемом Дворським – начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами, Андрієм Гульчаком – заступником начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами та Юлією Олійник – начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги здійснено виїзд до Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату.
Заклад функціонує у м. Хотин для здійснення соціального захисту громадян, які за станом здоров’я потребують постійного стороннього догляду, побутового та медичного обслуговування, а тому робота мобільних консультаційних пунктів є вкрай важливою для підопічних будинку-інтернату.
З питаннями, що потребують правового врегулювання, звернулося 10 осіб, які отримали юридичні консультації та роз’яснення.
По закінченні зустрічі присутнім було надано інформаційні матеріали, буклети щодо роботи центру та порядку отримання безоплатної правової допомоги.