24 травня 2017 року в Турківському, Старосамбірському та Рудківському бюро правової допомоги Самбірського місцевого центру з надання БВПД відбувся особистий прийом мешканців директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Ігорем Микитиним.
В рамках робочого візиту Ігор Микитин разом з начальником відділу правової інформації та консультацій Самбірського місцевого центру Лесею Сушко ознайомився з роботою бюро: усім спектром послуг, що надаються його фахівцям, відвідуваністю цих бюро, роботою колег у напрямі інформування місцевої громади щодо можливостей скористатися послугами бюро.
За час прийому в бюро було надано роз’яснення 4 заявникам з питань, що стосувалися спадщини, меж земельної ділянки, соціальних питань та інше.
Нагадаємо, за детальною інформацією з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги звертайтесь до Самбірського місцевого центру з надання БВПД за адресою:
м. Самбір, вул. Мазепи, 13, конт. тел. (0236) 60-654.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області
Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх.
Тел/факс: (032)236-74-95.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).