11.03.2019, відбувся круглий стіл на тему: “Рівні можливості для людей з місць несвободи”, в якому взяла участь директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сірик Оксана Сергіївна. Захід було організовано Білоцерківською міською громадською організацією “Правова єдність” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
Під час круглого столу обговорили наступні питання:
- захист прав людей у закладах закритого типу;
- які існують місця несвободи;
- що знають у громаді про таких людей;
- життя людей які перебувають в місцях несвободи, їх проблеми там, після звільнення та їх соціалізація.
Так, у Білій Церкві це не лише виправна колонія №35, а й Білоцерківський психоневрологічний інтернат, спеціалізований обласний будинок дитини, психонаркологічне територіальне медичне об`єднання та ще 15 закладів.
У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, правозахисні та громадські організації, які обмінялись думками та надали пропозиції щодо покращення роботи у сфері захисту та підтримки людей які перебувають в місцях несвободи.