24 червня 2016 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області відбувся черговий «круглий стіл» з представниками Ради адвокатів миколаївської області та співробітників відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів. В цьому круглому столі взяли участь заступник голови Ради адвокатів Миколаївської області Олексій Ютовець, голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Миколаївській області В’ячеслав Антипченко, секретар ради адвокатів Миколаївської області Ірина Мантуленко, а також представники центрів з надання БВПД Валентин Чистий, Віктор Сандул, Олена Мантуленко, Юлія Кравчук, Олег Матвієнко, Олег Антонець.
Тема «круглого столу»: Посилення взаємодії РЦ, МЦ з органами адвокатського самоврядування та адвокатами.
Учасники «круглого столу» обговорили питання щодо якості надання безоплатної правової допомоги адвокатами системи БВПД, змін у законодавчій сфері, а також налагодження співпраці з органами адвокатського самоврядування для якісного підвищення кваліфікації адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.
В ході обговорення учасниками «круглого столу» було визначено шляхи подальшої співпраці між Радою адвокатів Миколаївської області та центрами з надання безоплатної правової допомоги, зокрема, щодо підвищення рівня правової обізнаності населення, організації та проведення спільних тренінгів, тощо.