Цікаво про право. У Житомирському позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» пройшов правовий квест «Знай свої права». Фахівчині системи безоплатної вторинної правової допомоги Житомирщини спільно з адвокатессою Тетяною Поліщук долучились до заходу організованому Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області.
На семи цікавих локаціях діти відповідали на десятки правових питань, відгадували загадки, складали карти прав дитини. Під час змагань команди демонстрували не тільки ерудованість та швидкість, а й вчились працювати в команді.
Хто такі адвокати, та як вони допомагають захищати права розповіла адвокатка системи БПД Тетяна Поліщук. Після її цікавої розповіді деякі учасники квесту захотіли у майбутньому обрати професію адвоката.
По закінченню заходу діти отримали солодкі подарунки.