Таке розширення відбувається за рахунок співпраці із активом багатоквартирних будинків. Як правило це голови будинкових комітетів та члени ініціативних груп по створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Як свідчить досвід роботи з надання первинної правової допомоги при створенні ОСББ працівниками місцевого центру, громадян цікавлять не лише питання створення об’єднань, а і всі супутні питання, які пов’язані з зазначеним процесом: оплати за житлово-комунальні послуги та робота із боржниками, збереження пільг зі сплати комунальних послуг.
“З ними ми проводимо навчальні зустрічі та забезпечуємо необхідними методичними матеріалами”, – говорить директор центру Артем Россоха.
Так нещодавно, 14 та 15 червня 2016 року, на базі Лубенського центру БПД в місті Лубнах, що знаходиться за адресою вул. Монастирська, 17 відбувся навчальний семінар для параюристів.
Під час семінару слухачі ознайомились із основами роботи Лубенського місцевого центру: видами послуг та суб’єктами, які мають право на їх отримання, порядок надання послуг з правової допомоги за рахунок державних коштів, а також отримали інформаційні матеріали із зазначеної тематики.