28.09.2015 р. співробітниками Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено “вуличне” інформування населення м.Мелітополя про роботу центру з надання БВПД і можливість людей скористатись відповідними послугами Центру. Мешканці міста отримали необхідні пояснення з питань роботи Центру за допомогою наочної інформації.
Співробітники Центру роз’яснювали, що звернувшись до центру, громадяни (це переважно незахищені, малозабезпечені верстви населення) отримують консультування із правових питань, які виникають у людей в певних життєвих обставинах. Коло невирішених правових проблем включає соціальні, сімейні, трудові, житлові та інші питання.
Мешканцям міста було надано роз´яснення з метою забезпечення зручного доступу людей до джерел правової інформації та кращого її розуміння (наприклад, хто має гарантоване право на безоплатну правову допомогу).
У ході спілкування співробітників Центру з мешканцями м.Мелітополя було акцентовано увагу на тому, що якість надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідає державним стандартам, що є чинними на території України для відповідної категорії послуг.