14 грудня 2015 року на базі Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась екскурсія для учнів 11 класів Менської школи-гімназії, які мають намір вступати до ВУЗів за правовою спеціальністю.
Екскурсія носить ознайомчий характер і спрямована на формування уявлення в учнів про світ професій, зокрема правового характеру.
На заході школярі мали змогу ознайомитись з роботою кожного відділу Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та отримати відповіді на запитання. Працівники центру розповіли про послуги які надає центр, про досягненні успіхи в роботі, специфіку роботи та підтримали прагнення дітей здобувати юридичну освіту.