6 липня 2018 року у Семенівській селищній раді об’єднаної територіальної громади працювала мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги, де всі бажаючі мали можливість отримати фахові безоплатні правові консультації від юристів.
Заступниця начальника Семенівського бюро правової допомоги Олена Вареник начальниця Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Інна Литвиненко, державна реєстраторка Ольга Попова, представник Семенівського відділу поліції Тарас Сьокало організували зустріч представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, аграрного бізнесу, мешканців громади задля обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.
Під час заходу начальниця Семенівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області Інна Литвиненко повідомила присутніх про результати роботи антирейдерського штабу, шляхи попередження можливих рейдерських захоплень землі, механізм дій в разі виникнення такої ситуації та основні аспекти діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
Очільниця Семенівського бюро правової допомоги Олена Вареник надала присутнім інформаційно-методичні матеріали розроблені в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», а також наголосила на можливості отримання безоплатної правової допомоги у відділі «Семенівське бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою: смт. Семенівка, вул. Незалежності, 34.
«Проведення подібних зустрічей для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, юристів є важливим кроком назустріч мешканцям громади, адже дозволяє розуміти їх правові потреби та належним чином на них реагувати та відповідати», – додала керівниця бюро правової допомоги.
Після заходу присутні мали змогу поставити питання, що їх цікавити по висвітленій темі.
Відділ “Семенівське бюро правової допомоги” знаходиться за адресою:смт. Семенівка, вул. Незалежності, 34; тел.: (05341) 91-2-43.
Прийом громадян щоденно з 09.00-18.00 без перерви. Субота, неділя — вихідний.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103. Цілодобово та безкоштовно у межах України із стаціонарних та мобільних телефонів.