15 вересня у самому центрі міста Полтава на території Корпусного парку відбулося цікаве дійство під назвою «Місто професій». «Місто професій»– дитячий фестиваль, що вже п’ятий рік реалізується в Україні. Проект мав на меті провести широку профорієнтаційну роботу, щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. У парковій зоні розгорнулося імпровізоване «Місто Професій». При вході на територію Міста кожна дитина отримала паспорт та мала можливість «влаштуватися на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців різних галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, біолог, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, державний виконавець, нотаріус, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до «роботи».
Активними учасниками заходу стали і фахівці системи БПД Полтавщини, які розповіли дітям про роботу юристів у системі безоплатної правової допомоги.
Діти також дізналися про свої права, обов’язки, які спеціальності має професія юриста, які якості має мати справжній юрист-фахівець своєї справи.
Маленькі полтавці також отримали паспорти прав дитини, буклети щодо прав дитини та інформацію про систему БПД, як правового провідника у світ захисту прав дитини.
Фахівці системи БПД області також ознайомили батьків з правовими можливостями системи безоплатної правової допомоги на Полтавщині, а також поінформували, куди вони можуть звернутися за захистом своїх прав та яка процедура звернення за правовою допомогою.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.
Отримати фахову правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відповідних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.
Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, тел. (0532) 50-27-22.
Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40, тел. (0532) 56-02-88.
Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 54, тел. (05366) 3-00-38.
Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17, тел. (05361) 77-479.
Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.