05 листопада 2015 року на запрошення Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) інтегратори Ольга Правосуд і Юлія Зацаринна прочитали лекцію на тему «Основні аспекти реалізації права на безоплатну правову допомогу» для відвідувачів відділення соціально-побутової адаптації № 1.
Мова йшла про види правових послуг, суб’єктів права та порядок надання первинної і вторинної безоплатної правової допомоги громадянам відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», діяльність Шосткинського місцевого центру.
У ході зустрічі слухачі задавали питання, на які працівники центру надали вичерпні відповіді. Завідуюча відділенням Таванець Ніна Григорівна висловила побажання щодо співпраці з місцевим центром у напрямку проведення навчань на правову тематику.