10.07.2018, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Іванківському районі Київської області проведено роботу мобільної точки доступу в Ладижицькій та Прибірській сільських радах.
До мобільної точки доступу звернулось 18 осіб із наступних питань:
- розподілу майна, порядку призначення пенсії за віком;
- виділення земельної ділянки в натурі;
- встановлення меж земельної ділянки;
- оформлення спадщини;
- оформлення посвідчення багатодітної матері;
- оформлення субсидії у 2018 році;
- порядок утримання аліментів;
- оформлення свідоцтва про смерть.
Спеціалістами надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства. Присутні під час прийому громадяни були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО».
Також здійснено робочу зустріч із керівництвом Сукачівського психонервологічного будинку інтернату під час якої систему БВПД і загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО».
У ході зустрічі досягнуто домовленості про напрями подальшої співпраці, заплановано проведення інших правопросвітницьких заходів.
Роботу мобільної точки забезпечено начальником Іванківського бюро правової допомоги спільно з начальником Іванківського міжрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області, керівником районного відділу ДРАЦС, завідуючою Іванківською районною державною нотаріальною конторою, начальником Іванівського УПФУ.