Працівникам міської бібліотеки розповіли про безоплатну правову допомогу та домовились про початок роботи мобільного консультаційного пункту на базі бібліотеки.
Інтегратори Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Правосуд та Юлія Зацаринна 5 квітня провели робочу зустріч з працівниками бібліотечної системи в приміщенні Шосткинської міської центральної бібліотеки ім. Л. Толстого.
Учасникам заходу розповіли про напрями роботи Шосткинського місцевого центру з надання БВПД, пояснили положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині її надання соціально незахищеним верствам населення у цивільних та адміністративних справах, порядок звернення громадян до місцевого центру а передали інформаційні матеріали для розміщення на стендах бібліотеки.
Після закінчення зустрічі фахівці центру разом з директором бібліотеки Ольгою Євтушенко обговорили питання подальшої співпраці та участі в інформаційно-просвітницьких заходах, які планує проводити бібліотека. Зокрема мова йшла про створення “мобільного пункту консультування”. «Бібліотекар має неабиякий авторитет, він перший, до кого приходять читачі у пошуку необхідної інформації, роз’ясненні, – наголосила Ольга Євтушенко. – Саме тому так важливо налагодити співпрацю бібліотеки з працівниками місцевого центру».
“Мобільний пункт консультування” буде працювати за принципом “єдиного вікна”, де людина зможете отримати необхідну консультацію з будь-яких правових питань, за адресою: м. Шостка, вул. Миру, 11.
Перше консультування на базі Шосткинської міської центральної бібліотеки ім. Л. Толстого відбудеться 12 квітня о 16.00.