13 липня директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Марина Лукіянова спілкувалася з адвокатами системи БПД на тему змін до Постанови Кабінету Міністрів України щодо методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.
У нараді взяли участь близько 40 адвокатів, які у 2018 році уклали договори з центрами. На початку заходу директорка Регіонального центру ознайомила присутніх зі змінами до обрахунків адвокатами наданих ними послуг згідно з виданими дорученнями.
Працівник Регіонального центру Альона Пасенчук та директорка Вінницького місцевого центру Лариса Пікановська покроково роз’яснили адвокатам, на що потрібно звертати увагу під час заповнення акту виконаних робіт.
Під час активного обговорення змін в оплаті адвокатських послуг пані Марина разом з учасниками наради розглянули проблемні питання, які можуть виникнути в результаті підрахунку виконаної роботи та обчислення грошової винагороди за цю працю. Адвокати Анатолій Варчук та Дарія Жовмір навели приклади, коли можуть виникнути суперечливі моменти в обрахунку у зв’язку з нюансами судового процесу та стадій судового розгляду.
Наприкінці зустрічі Марина Лукіянова запросила адвокатів взяти участь у тренінгу soft skills, щоб відшліфувати навички спілкування з вразливими категоріями клієнтів та приємно провести час в колі однодумців та колег.