19 лютого 2016 року начальником відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Оленою Приходько проведено робочі зустрічі з адвокатами Ганною Козіновою та Андрієм Сергієнком, які надають безоплатну вторинну правову допомогу за дорученнями Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області та Чернігівського місцевого центру з надання БВПД.
В рамках зустрічі були обговорені питання, які виникають у адвокатів під час складання звітності за дорученнями центрів. Також наголошено на дотримання строків подання актів надання безоплатної вторинної правової допомоги та відповідних додатків до них.