19 жовтня 2018 року на запрошення КЗВО “Одеська академія неперервної освіти” та відділу освіти Чорноморської міськради начальниця Чорноморського бюро правової допомоги Ганна Стемковська взяла участь в обласному етапі XVI Всеукраїнського турніру юних правознавців в якості члена журі.
Турнір проводився на базі Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області.
Ганна Стемковська розповіла учням та вчителям з Одещини про систему безоплатної правової допомоги в Україні. Вона звернула увагу присутніх на те, що інформацію про адресу найближчого бюро та його послуги можна отримати за єдиним телефонним номером системи безоплатної допомоги: 0 800 213 103.
Зокрема, у Чорноморську за правовими консультаціями можна звернутися за адресою: вул. 1 Травня, 3, приміщення 305/кімната 105. Телефон: (048 68) 50-22-6.
Учнівська молодь Чорноморська також виявила бажання взяти участь у даному турнірі. Начальниця бюро провела з ними методично-консультативну роботу, забезпечила їх спеціальною юридичною літературою та надала практичні поради щодо запитань та завдань турніру.
Учасниками ІІ (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців стали 60 школярів у складі 12 команд.
Під час інтелектуальних боїв учасники турніру виявили високий рівень знань з правознавства, ораторського мистецтва, продемонстрували вміння вести наукову полеміку, аргументувати свою позицію, опонувати та рецензувати.
І місце в обласному турнірі юних правознавців виборола команда учнів Одеського юридичного ліцею. Чорноморська гімназія № 1 вийшла у фінал обласного турніру та зайняла ІІІ місце. Вітаємо всіх з перемогою!