30 листопада 2016 року директор Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної воринної правої допомоги Ігор Усатий та адвокат Богдан Олійний провели робочі перемовини.
Мета проведеної зустрічі – обговорення та визначення шляхів співпраці задля збільшення числа мешканців Кельменецького району, які могли б отримати необхідну правову допомогу з вирішення проблемних правових питань по системі pro bono.
Зокрема, йдеться про тих громадян, які потребують надання безплатної вторинної правової допомоги, але в силу положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу» вони не підпадають під категорії осіб, які мають право на таку правову допомогу.
За результатами проведених перемовин директор Кельменецької місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Усатий та адвокат Богдан Олійник підписали Меморандум про співпрацю.
Довідково! Рro bono (з латинської pro bono publico – заради суспільного добра) це ще один із методів отримання безоплатної правової допомоги шляхом надання юридичних послуг добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг.