Урочистості з нагоди професійного свята – Дня юриста – пройшли у Головному управлінні юстиції у Житомирській області.
Це свято тих, хто присвятив себе служінню праву, захисту конституційних прав та свобод громадян, формуванню та розвитку національного законодавства.
Серед відзначених правників були представники Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Житомирській області та Місцевих центрів з надання вторинної правової допомоги.
Подякою від Координаційного центру з надання правової допомоги відзначено:
Олену Тарасенко – головного спеціаліста відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
Юлію Парійчук – заступника начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Дарину Павлову – начальника відділу «Черняхівське бюро правової допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Оксану Сергієнко – начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Ольгу Сікорську – начальника відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Почесні грамоти від Житомирської обласної державної адміністрації у цей день отримали:
Олег Врублевський – начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
Олена Вовнюк -начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
Подяками від Житомирської обласної ради нагороджено:
Тимура Кашапова – начальника відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
Подякою від Головного територіального управління юстиції у Житомирській області відзначено:
Колектив Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.
Олександра Коваля – в. о. директора Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Катерину Кривошей – начальникавідділу «Андрушівського бюро правової допомоги» Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Подяки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області з нагоди професійного свята, 6 жовтня отримали:
– В’ячеслав Новіков – начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Юрій Ободзінський – начальник відділу «Брусилівське бюро правової допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Наталія Кропивницька – заступник начальника відділу «Коростишівське бюро правової допомоги» Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Олександр Невдовиченко – начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Юрій Харчук – начальник відділу «Попільнянське бюро правової допомоги» Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Світлана Крижанівська – начальник відділу «Романівське бюро правової допомоги» Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Віталій Радзивіл – начальник відділу представництва Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Анастасія Степаненко – заступник начальника відділу правової інформації та консультацій Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Олексій Невмержицький – заступник начальника відділу «Пулинське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Лариса Шапіренко – начальник відділу «Хорошівське бюро правової допомоги» Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
– Олег Алєксєєв – начальник відділу «Малинське бюро правової допомоги» Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;
–Тетяна Грищенко – начальник відділу представництва Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Подяки від міського головиКоростенявручили працівникам Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за сумлінну працю, професіоналізм, розбудову безоплатної правової допомоги України, захист прав та свобод соціально-незахищених верств населення міста Коростеня та з нагоди професійного свята Дня юриста.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |