7 жовтня 2016 року директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Черчатий та начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Армеєва провели робочу зустріч з Уповноваженим Голови Національної поліції України з прав людини Наталією Мельничук.
Під час зустрічі обговорено аспекти діяльності системи надання безоплатної вторинної правової допомоги та взаємодії з правоохоронними органами, у першу чергу Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області.
Окрім цього, сторони визначили шляхи співпраці з питань реалізації захисту прав людини, а також координації зусиль щодо оперативності повідомлень центру з надання БВПД про факти затримання осіб.