Дуже важливим у роботі будь-якої системи, що направлена на взаємодію з населенням, є постійний моніторинг діяльності та пошук шляхів її вдосконалення з метою покращення якості надання послуг для громадян. І обмін досвідом у цьому питанні є одним із визначальних елементів, який надає можливість виявити проблемні питання у роботі та знайти ефективні варіанти їх вирішення, використовуючи досвід колег, а, можливо, і надання їм практичних порад, які вже активно застосовуються у роботі і дають гарний результат.
Саме з такою метою і завітали колеги з Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Сумщину.
Гостям було проведено ознайомчу екскурсію в Регіональному та Сумському місцевому центрі з надання БВПД.
Колег ознайомлено з роботою відділів, а також паралельно обговорено особливості в роботі відповідних відділів Чернігівського центру. Фахівці озвучили актуальні питання в діяльності та їх бачення шляхів введення можливих змін чи доповнень, враховуючи зміну законодавства та дотримуючись при цьому головної мети діяльності – забезпечення доступності населення всіх категорій до отримання якісної юридичної послуги. Також обговорили і ряд практичних питань у самих галузях права, що виникають в ході зміни законодавства.
Зацікавила колег і робота контактного центру, який є структурним підрозділом Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області, і спеціалісти якого щоденно приймають дзвінки та надають консультації тисячам українців. Юристи Чернігівщини зазначили, що під час правопросвітницьких заходів акцентують увагу аудиторії на можливості отримання юридичної консультації в телефонному режимі за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.
«Ми завжди раді колегам, які приїздять на Сумщину, і тим самим не лише переймають наш успішний досвід, а й діляться своїми новаціями, напрацюваннями, баченням розвитку правового захисту населення. Це об’єднує, дає можливість рухатися далі, залагоджено працювати в команді», – зазначила заступник директора Регіонального центру Валентина Волобуєва.
Тож, такий досвід є одним із шляхів в напрямку покращення ефективності роботи не лише у рамках певного центру з БВПД, а й покращення ефективності роботи системи загалом.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:
Сумський місцевий центр –
40000, м. Суми, вул. Покровська 9/1. тел. (0542) 66-51-08; 066-771-32-61; 098-380-69-38.
Білопільське бюро правової допомоги –
41800, м. Білопілля, вул. Соборна, 53. тел. (05443) 9-10-87
Краснопільське бюро правової допомоги –
42400, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 2. тел. (05459) 7-11-24, (05459) 7-11-74
Путивльське бюро правової допомоги –
41500, м. Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 46. тел. (05442) 5-48-44, (05442) 5-49-44
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, у межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.