10 лютого 2017 року заступник начальника Бориславського бюро правової допомоги Руслан Фурдзин прочитав правопросвітницьку лекцію для школярів на тему «Особливості юридичної відповідальності неповнолітніх». Лекцію слухали учні 10 класу Бориславської загальноосвітньої школи №1.
Упродовж цієї лекції школярі дізнались про свої права та обов’язки, про відповідальність неповнолітніх за вчинення своїх дій. Особливу увагу приділено кримінальній відповідальності, яка є найвищою мірою покарання і наступає в передбачених законодавством випадках уже з 14 років.
Отримавши корисну інформацію, яку вони здобули під час вивчення курсу правознавства, старшокласники обговорили конфліктні моменти, з якими підлітки зіштовхуються у повсякденному житті.
Під час лекції Руслан Фурдзин змоделював декілька життєвих ситуацій з елементами кримінальних правопорушень, а учні активно обговорювали та пропонували правові способи їх вирішення.
Нагадуємо, за детальною інформацією з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги звертайтесь до Стрийського місцевого центру з надання БВПД, за адресою:
м. Стрий, вул. О. Бачинської, 1А, конт. тел. (099)774 3415, (067)167 7144.
Бориславське бюро правової допомоги:
м. Борислав, вул. Адама Міцкевича, 64, конт. тел.(099)311 5471, (097)133 9367.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області Адреса: вул. Валова, 31, 4 поверх, м. Львів, 79008 Україна
Тел/Факс: (032)236-74-95
Електронна адреса: office.lviv@legalaid.gov.ua“>office.lviv@legalaid.gov.ua