назад

Острозьке бюро правової допомоги консультує жителів району

gol

На виконання Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та Координаційним центром надання правової допомоги в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості вкотре працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги Острозького бюро правової допомоги.


У рамках роботи дистанційного пункту керівник бюро Марія Жук інформувала відвідувачів центру зайнятості про систему безоплатної правової допомоги в Україні, завдання та функції бюро, а також про категорії осіб, які за законом мають право на безоплатну правову допомогу. 

Під час особистого прийому громадяни мали змогу отримати правові консультації з проблемних для них питань, зокрема, умов та порядку призначення державної допомоги малозабезпеченим сім’ям, порядку та умов призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, порядку та умов призначення пенсії за віком на пільгових умовах.


Нагадуємо графік роботи дистанційного пункту доступу в Острозькому міськрайонному центрі зайнятості: кожні перший та третій вівторки місяця з 10:00 до 12:00.


Крім того, мобільний пункт консультування Острозького бюро правової допомоги працював у приміщенні Милятинської та Почапківької сільських рад. Головний спеціаліст Микола Шаповал зустрівся зустрічі з сільськими головами, секретарями та іншими працівниками сільських рад, у ході якої представників повідомив про систему безоплатної правової допомоги в Україні, завдання та функції бюро, категорії осіб, які за законом мають право на безоплатну правову допомогу. Після цього Микола Шаповал обговорив з представниками ОМС питання соціального захисту ветеранів війни, а саме проблемні питання першочергового виділення земельних ділянок для ветеранів війни (УБД, інвалідів війни), порядку реалізації ветеранами війни права на безкоштовне отримання ліків, на санаторно-курортне лікування, а також останні зміни до законодавства щодо державної допомоги сім’ям з дітьми.


1


Після цього жителі сіл мали змогу отримати правові консультації з проблемних для них питань. Зокрема, фахівець допоміг зв’язувати селянам питання, що стосувалися оформлення спадщини, порядку та умов пенсії за віком на пільгових умовах, порядку приватизації земельних ділянок громадянами, порядку отримання БВПД.

Довідково. Рівненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 7, тел. (0362) 26-08-40, 097-313-20-44. Телефон безкоштовної гарячої лінії 0 800 213 103 (цілодобово).

Гощанське бюро правової допомоги: смт. Гоща, вул. Незалежності, 20, тел. (03650) 21-650.

Здолбунівське бюро правової допомоги: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 44, тел. (03652) 20-808.

Корецьке бюро правової допомоги: м. Корець, вул. Київська, 37, тел. (03651) 20-108.

Костопільське бюро правової допомоги: м. Костопіль, вул. Сарненська, 24а, тел. (03657) 21-113.

Острозьке бюро правової допомоги: м. Острог, вул. Незалежності, 9, тел. (03654) 22-040.

Рівненське бюро правової допомоги: м. Рівне, вул. Соборна, 195, (0362) 68-40-05.