28 серпня в межах Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області та Департаментом освіти і науки Сумської облдержадміністрації заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Валентина Волобуєва взяла участь в обласній конференції педагогічних працівників на тему: «Нова українська школа: від якості умов до якості результатів».
«Варто зазначити, що до суб’єктів, котрі мають право на отримання безоплатної правової допомоги відносяться діти – сироти; діти позбавлені батьківського піклування; діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. Тож взаємодія представників системи БВПД та сфери освіти є надзвичайно актуальним чинником співпраці», – зазначила Валентина Волобуєва.
Також присутніх було проінформовано про можливість отримати кожним громадянином правову консультацію за єдиним телефонним номером 0 800 213 103.
У перерві заходу представниками Регіонального центру проведено експрес-інформування для учасників конференції про можливості отримання безоплатної правової допомоги на Сумщині та поширено буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».