08 листопада 2016 року працівниками Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студентом-правознавцем ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Юлією Криворучко проведено акцію «вуличного інформування».
У ході проведення акції охоплено мікрорайон «Поділ», розповсюджено інформаційні листівки про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.