Керівництво Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області продовжує співпрацювати з юристами Прикарпаття. 13 вересня фахівці системи безоплатної правової допомоги взяли участь у засіданні Загальних зборів Відділення Асоціації Правників України в області.
За словами голови відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області Вікторії Кузик, головна мета заходу – об’єднати правників регіону, керівників та партнерів юридичних компаній, успішних адвокатів, суддів, нотаріусів, науковців.
«Це надзвичайно потужна платформа для налагодження ділових та партнерських контактів для правників. Зокрема, ми хочемо заявити про об’єднання на базі відділення Ради адвокатів Івано-Франківської області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а також нас на зборах підтримують представники юридичних компаній. Це означає, що нашу Асоціацію підтримують практично всі представники юридичного бізнесу регіону», – зазначила Вікторія Кузик.
Секретар Ради адвокатів Івано-Франківської області Ігор Тинів у своєму виступі наголосив про тісну співпрацю Ради адвокатів з Асоціацією Правників України та про майбутню спільну роботу у семінарі «Судова експертиза в призмі нових процесуальних кодексів. Перші результати судової практики». Він також акцентував на актуальності всебічного обговорення законопроекту «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області Михайло Євчук подякував голові відділення АПУ в Івано-Франківській області Вікторії Кузик за спільно проведені правопросвітницькі проекти серед студентської молоді, майбутніх правників, за особисту участь у роботі конкурсної комісії з відбору на посади керівників бюро правової допомоги.
У роботі засідання взяли участь заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, директор навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор, доктор юридичних наук Валентина Васильєва, член Ради адвокатів в області Юрій Леник, представники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, Івано-Франківської торгово-промислової палати, відомі юристи-практики області, викладачі та студенти-правники.
Під час зборів затверджений новий план заходів на 2018-2019 роки, а саме проведення різноманітних конференцій, семінарів, круглих столів, на яких будуть залучати важливих спікерів не тільки обласного рівня, а тих, які вже досягли висот не тільки в України, а й за її межами.
Присутні завдяки отриманим інформаційним матеріалам дізнались про спільний загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги «Я МАЮ ПРАВО!».
Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:
вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.
Телефон: (034) 255-61-13,
Е-mail: office.frankivsk@legalaid.gov.ua.
Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України)