14 березня 2016 року на базі Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Диканського району відбувся семінар для осіб, які перебувають на обліку територіального центру.
В ході семінару начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Ражик поінформувала присутніх про: суб’єктів надання та отримання первинної та вторинної безоплатної правової допомоги; послуги, які надаються Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також процедуру отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Після проведення семінару на базі Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Диканського району працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовано роботу виїзного консультаційного пункту.
Крім зазначеного працівниками центру проведено акцію «вуличного інформування» жителів смт Диканька.