10 лютого 2016 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Ражик провела робочу зустріч з головним спеціалістом сектору культури і туризму Зіньківської райдержадміністрації Наталією Залужною.
В ході зустрічі сторони обговорили загальні принципи забезпечення громадян безкоштовною правовою допомогою, проблематику цієї сфери, а також визначили шляхи та напрямки взаємодії щодо підвищення рівня забезпечення громади Зіньківського району безоплатною вторинною правовою допомогою.
Також сторони досягли домовленостей у не менш важливому питанні – створенні на базі дванадцяти бібліотек з доступом до мережі Internet дистанційних пунктів доступу до БПД за допомогою Skype-зв’язку.