10 січня 2017 року працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено вуличне інформування населення про безоплатну вторинну правову допомогу.
В ході інформування громадян було розповсюджено понад 50 інформаційних матеріалів та надано близько 20 консультацій правового характеру.
В рамках цього заходу, перехожі мали можливість отримати актуальну інформацію про послуги, які надаються місцевим центром, його розташування та порядок звернення, а також були непоодинокі питання щодо належності до категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.