10.11.2015 р. підписані меморандуми між Коростенським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та:
– Комунальною установою “Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Джерело надії”;
– Коростенським міським центром соціально-психологічної реабілітації дітей “Віри, Надії, Любові”.
Під час зустрічей начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Оксаною Сергієнко було надано інформацію про роботу Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надано інформаційно-роз’яснювальні матеріали у вигляді буклетів, пам’яток та плакатів.
Відповідно до укладених меморандумів, сторонами було домовлено про : -здійснення представництва інтересів даних осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами та складання документів процесуального характеру;
– взяття участі у реалізації спільних заходів з питань надання безоплатної вторинної та первинної правової допомоги;
– забезпечення розповсюдження інформаційних матеріалів з надання правової допомоги.
Головна мета меморандумів – поглиблення співпраці між системою безоплатної правової допомоги й громадянами які потребують захисту в правовому аспекті, удосконалення надання такої допомоги, реалізація усіх прав і свобод громадян нарівні з іншими особами.